دشمنان از ولایت فقیه ضربه‌های سنگینی خورده‌اند

  • دوشنبه, 12 اسفند 1392 04:02
  • بازدید 1821 بار

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان امروز ایران، ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند زیرا همواره از این ناحیه ضربه خورده‌اند اما باید بدانند که به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

به گزارش صراط مبین، سردار خسرو عروج دقایقی پیش در یادواره شهدای گمنام و مفقودالاثر گلپایگان که با عنوان "ستاره‌های بی‌نشان" در دانشگاه پیام نور گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: شهدای ما با ایمان و اعتقادات خود جان فشانی کرده و می‌دانستند که اگر کارهای ما به مقاومت اعتقادی تبدیل نشود، ما را از پای در می‌آورد.
وی افزود: ایمان، احترام به والدین، انصاف، تواضع، نماز اول وقت، ساده زیستی، اهتمام در جهاد اکبر و تلاش در راه اعتقادات و تاسی به سیدالشهدا ویژگی های مشترک و رمز موفقیت و جاودانگی شهدای ما است.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان امروز اعتقادات ما و در راس آن ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند زیرا می‌دانند که همواره از این ناحیه ضربه خورده‌اند، اما آنها باید این موضوع را هم بدانند که انقلاب ما انقلابی بنیادی و فرمانده آن خداوند متعال است و در برابر هیچ قدرتی زانو نمی‌زند.
وی بیان کرد: آنها می‌دانند که اگر در کشور ما تنها یک نفر هم باشد، آن‌ها نمی‌توانند با او مقابله کنند و به همین دلیل سعی دارند با شیوه‌های گوناگون با تاثیرگذاری بر روی افکار مردم نقاط مختلف دنیا، برعلیه این نظام و انقلاب اقدام کنند.
سردار عروج تصریح کرد: امروز رسانه‌های تصویری دنیا با تمام توان سعی دارند با ساخت فیلم در مورد مسائل اعتقادی و گذشته ما بر روی افکار مردم دنیا اثر بگذارد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: در این شرایط وظیفه همه ما این است که با درس گرفتن از شهدای بزرگوار، تکیه بر اعتقادات، مطالعه و بصیرت در راه مقابله با جنگ نرم دشمن تلاش کرده و دین خود را به این نظام، انقلاب و خون شهدا ادا کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید