دشمنان از ولایت فقیه ضربه‌های سنگینی خورده‌اند

  • دوشنبه, 12 اسفند 1392 04:02
  • بازدید 1915 بار

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان امروز ایران، ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند زیرا همواره از این ناحیه ضربه خورده‌اند اما باید بدانند که به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

به گزارش صراط مبین، سردار خسرو عروج دقایقی پیش در یادواره شهدای گمنام و مفقودالاثر گلپایگان که با عنوان "ستاره‌های بی‌نشان" در دانشگاه پیام نور گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: شهدای ما با ایمان و اعتقادات خود جان فشانی کرده و می‌دانستند که اگر کارهای ما به مقاومت اعتقادی تبدیل نشود، ما را از پای در می‌آورد.
وی افزود: ایمان، احترام به والدین، انصاف، تواضع، نماز اول وقت، ساده زیستی، اهتمام در جهاد اکبر و تلاش در راه اعتقادات و تاسی به سیدالشهدا ویژگی های مشترک و رمز موفقیت و جاودانگی شهدای ما است.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان امروز اعتقادات ما و در راس آن ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند زیرا می‌دانند که همواره از این ناحیه ضربه خورده‌اند، اما آنها باید این موضوع را هم بدانند که انقلاب ما انقلابی بنیادی و فرمانده آن خداوند متعال است و در برابر هیچ قدرتی زانو نمی‌زند.
وی بیان کرد: آنها می‌دانند که اگر در کشور ما تنها یک نفر هم باشد، آن‌ها نمی‌توانند با او مقابله کنند و به همین دلیل سعی دارند با شیوه‌های گوناگون با تاثیرگذاری بر روی افکار مردم نقاط مختلف دنیا، برعلیه این نظام و انقلاب اقدام کنند.
سردار عروج تصریح کرد: امروز رسانه‌های تصویری دنیا با تمام توان سعی دارند با ساخت فیلم در مورد مسائل اعتقادی و گذشته ما بر روی افکار مردم دنیا اثر بگذارد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: در این شرایط وظیفه همه ما این است که با درس گرفتن از شهدای بزرگوار، تکیه بر اعتقادات، مطالعه و بصیرت در راه مقابله با جنگ نرم دشمن تلاش کرده و دین خود را به این نظام، انقلاب و خون شهدا ادا کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید