مقابل مخالفان ولایت فقیه می‌ایستیم

  • یکشنبه, 11 اسفند 1392 08:08
  • بازدید 1978 بار

مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان گفت: همه بدانند اگر به مراجع، ولایت فقیه و رهبری توهین شود ما مقابل آنان می‌ایستیم.

به گزارش صراط مبین، آیت‌الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در ارتباط با اظهارات افراطیون اصلاح‌طلب در همدان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بر اصل و پایه رهبری و ولایت فقیه بنا نهاده شده است.
وی افزود: در مسیر ولایت فقیه و تبعیت از رهبری مردم خون‌های زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کردند تا این نظام مقدس که امروز الگوی بسیاری از کشور‌های مسلمان شده، استوار بماند.
مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان ادامه داد: وجود حزب و جناح و گروه را در یک کشور نمی‌توان نادیده گرفت، اما فعالیت این گروه‌ها نباید هیچ منافاتی با اصل انقلاب و نظام اسلامی داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: همگان باید بدانند که در جریان سخنان این احزاب و گروه‌ها و... اگر به مراجع، ولایت فقیه و رهبری توهین شود ما با آنان مخالفت کرده و در مقابل آنان می‌ایستیم.
موسوی اصفهانی یادآور شد: بسیاری از گروه‌ها و افراد در طول سالیان قبل و بعد از انقلاب سعی کردند تا به این نظام الهی خدشه وارد کنند اما به لطف الهی نتوانستند کاری از پیش ببرند و این مردم همیشه و در همه جا بیدار بودند.
وی در پایان سخنانش گفت: این حرف و حدیث‌ها کار به جایی نمی‌برد چرا که نمی‌توانند در مقابل مردم و رهبری و ولایت فقیه حرکتی انجام دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید