اطاعت از ولایت‌فقیه، اصل و بقای انقلاب است

  • جمعه, 09 اسفند 1392 08:08

امام جمعه زابل گفت: ما بمب اتم نمی‌خواهیم، ما ولایت‌فقیه را داریم که اطاعت از او اصل و بقای انقلاب اسلامی است.

به گزارش صراط مبین، حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زابل با تاکید بر رعایت تقوای الهی اظهار کرد: خداوند دنیا و آخرت کسانی را خوب می‌کند که از چهار خصیصه برخوردارند، تقوا دارند، خلق و خوی خوش دارند، حلم و بردباری دارند و زن صالحه دارند.
وی به فتوای تاریخی مرجع عالیقدر میرزای شیرازی اشاره کرد و افزود: فتوای این مرجع عالیقدر به گونه‌ای بود که در آن زمانی که از تلفن، موبایل و اینترنت خبری نبود، اما این بزرگوار آنقدر خوب فتوا داد که مردم ظرف 48 ساعت انگلیسی‌ها را از کشورمان بیرون کردند.
خطیب جمعه زابل بیان کرد: اگر استکبار جهانی، مجتهدین و علمای ما را در این برهه از زمان نشانه می‌گیرد به همین خاطر است.
طباطبایی گفت: ما بمب اتم می‌خواهیم چکار، ما ولایت‌فقیه را داریم که اطاعت از او، اصل انقلاب و بقای انقلاب ماست.
وی خاطرنشان کرد: در این روزهای پایانی سال، سعی کنیم با کمیته امداد همکاری کرده و به نیازمندان و مستمندان کمک کنیم تا آن‌ها هم خوشی و لذت سال نو را درک کنند و بچشند.
امام جمعه زابل به روز 15 اسفندماه روز درختکاری اشاره کرد و گفت: اگر جمعیت سیستان هر کدام یک درخت بکارد با توجه به این خشکسالی‌ چندساله و توفان‌ها،شرایط زیست محیطی منطقه عوض شده و تبدیل به جنگل می‌شود که در تلطیف هوا بسیار موثر است.
طباطبایی اضافه کرد: قطع کردن درختان هم مثل کشتن انسان است نباید درختان را قطع کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دشمن شناسی
قرآن : وَ كَذَلِكَ جَعَلْنَا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ ...  ( سوره فرقان ، آیه 31 )ترجمه :  و اينگونه براي هر پيامبري دشمني از مجرمان قرار داديم.... حدیثامام علی (ع) : لا تستصغرنّ عدوّاً و ان ضعف (غررالحکم و دررالکلم، ج 6، ص 273)ترجمه : دشمن را کوچک مشمار، هر چند ضعیف باشد.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید