جلسه بازخوانی منظومه امام خامنه‌ای در همدان برگزار شد

  • جمعه, 09 اسفند 1392 04:05
  • بازدید 1726 بار

جلسه بازخوانی منظومه امام خامنه‌ای با حضور علیرضا زاکانی، دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در مسجد حضرت صاحب الامر (عج) همدان برگزار شد.

علیرضا زاکانی در جلسه بازخوانی منظومه امام خامنه ای در مسجد حضرت صاحب الامر (عج) اظهار کرد: انقلاب اسلامی پرچمی را در سطح دنیا برافراشت که قطب مسلمین و جبهه ای برای مقابله با سلطه گری شد و راه را برای مستضعفان باز کرد.
وی بیان کرد: آمریکا نسبت به هر روز گذشته خود ضعیف تر شده و ما نسبت به روزهای خود قوی تر هستیم، اوباما می گوید ما نمی توانیم به سوریه حمله نظامی کنیم زیرا ایران مانع انجام این کار شده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما قطب سلطه ستیزی در دنیا هستیم، بیان کرد: اسلام ناب محمدی را در مقابل دو اسلام آمریکایی که شامل تکفیری های عربستان و سکولاریست های ترکیه می شوند، در سراسر دنیا ترویج و امروز قدرت مند تر از آنها هستیم.
وی گفت: عربستان دست به هر جنایتی میزند تا شرایط را به نفع خود برگرداند، ترکیه نیز در سوریه دست به هر جنایتی می زند تا مقابل گسترش اسلام ناب محمدی بایستد.
زاکانی گفت: در نظام اسلامی 3 گروه بی تفاوت‌ها، غیر خودی‌ها و خودی ها داریم که سلایق متفاوتی با هم دارند که در زمره بی تفاوت‌ها افرادی حضور دارند که نسبت به امور جامعه بی تفاوت و سرگرم دنیا هستند.
وی ابراز کرد: در گروه غیر خودی ها، گروه ضد انقلاب که بلندگوی دشمنان محسوب می شوند، مقام معظم رهبری خطاب به این افراد می فرمایند، این افراد از تمام حقوق شهروندی بهره مند هستند اما تا زمانی که دست به اسلحه نزنند و به مقابله برنخیزند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گروه سوم، یعنی خودی‌‌ها، این افراد را نیز به 3 دسته تقسیم کرد و افزود: گروهی که نسبت به ولایت فقیه جلو افتاده اند و ظرف انقلاب را کافی نمی دانند و دچار خود پرستی شده اند.
وی با بیان اینکه گروه دوم افرادی هستند که نسبت به ولایت فقیه عقب افتاده‌اند و می توان به دوم خردادی ها و حزب کارگزاران اشاره کرد، گفت: این گروه نظر کدخدا بودن آمریکا را قبول دارند و معتقدند که باید نظام فعلی در جهان را پذیرفت و ممکن است در باطن مخالف این نظریه باشند.
زاکانی ابراز کرد: گروهی هستند که ملازم ولی فقیه بوده و نسبت به دو گروه دیگر در رقابت به سر می برند اما دشمن انگاری با این دو گروه ندارند.
وی با تاکید بر اینکه ما نباید نسبت به دو گروه دیگر دشمن انگاری کنیم، گفت: اما ما نسبت به این گروه رقابتی سخت و محکم داریم، اما در مواقعی که با افراد غیرخودی و ضد انقلاب رو به‌رو می شویم مانند دوران جنگ باید همه با هم متحد شویم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید