دشمن در مقابل مواضع مقام معظم رهبری تسلیم شد

  • دوشنبه, 05 اسفند 1392 04:09
  • بازدید 1707 بار

نماینده سابق مجلس می گوید فرمایش‌های مقام معظم رهبری برای همه فصل الخطاب است.

به گزارش صراط مبین، محمد تقی رهبر  در مورد نقش مقام معظم رهبری در اقتدار ایران در مذاکرات اخیر هسته‌ای گفت: فرمان اصلی سیاست های کلی نظام و مسئله هسته‌ای در دستان مقام معظم رهبری است و اگر این گونه نبود ما امروز در همه مسائل با مشکل روبرو بودیم.

وی با بیان اینکه درایت و هدایت رهبرمعظم انقلاب توانسته است مذاکرات رو پیش ببرد ادامه داد: کسی که جواب دندان شکنی به سیاست‌ها و یاوه گویی های آمریکا داده است رهبرمعظم انقلاب است.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه رهبری سکان دار مدیریت سیاست‌های نظام است خاطر نشان کرد: تیم مذاکره کننده نیز باید با روش های دیپلماسی خود در همین چهارچوب ادامه دهند. اگر هدایت و نظارت رهبری نباشد نه تنها موفق نخواهیم شد بلکه از دشمن رودست خواهیم خورد.

این چهره اصولگرا ادامه داد: زیاده خواهی های آمریکایی در مورد موشک های بالستیک ایران، سایت فردو و آب سنگین اراک با مدیریت رهبری هیچ جایگاهی در مذاکرات اخیر نداشت و دشمن در مقابل مواضع مقام معظم رهبری تسلیم شد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فرمایش‌های ایشان برای همه فصل الخطاب است افزود: رهبری از پشتوانه کل امت برخوردار است و و این موضوع را خارجی ها این را فهمیده‌اند و به آن اعتراف دارند. خود غربی ها اعتراف می‌کنند که این رهبری است که خظ مشی آینده و سیاست های راهبردی را تعیین می کنند و اگر جز این باشد مذاکرات و گفتگوها به نتیجه نمی رسد.

محمدتقی رهبر خاطر نشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند باید حقوق هسته ای در چهارچوب قانون ان پی تی و آژانس محفوظ بماند و ما ذره‌ای هم از مواضعمان عقب نشینی نمی‌کنیم.

وی در مورد تاثیر بیانات رهبری پیش از مذاکرات در مورد عدم اعتماد به غربی ها گفت: آمریکایی ها حسن نیت نشان نمی دهند و ذات آنها شرارت و زیاده خواهی است. آنها شصت سال است که از زمان کودتای 28مرداد به این شرارت ها ادامه می دهند و الان هم هیچ حسن نیتی ندارند.

امام جمعه اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: ما به غربی ها بی اعتماد هستیم و رهبری با دارایت و با فراستی که دارد به این موضوع اشاره کرده‌اند. ما باید در چانه زنی ها حق هسته ای را برای خودمان تثببیت کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید