عضو خبرگان رهبری: ولایت فقیه حلقه اتصال امت و نظام اسلامی است

  • شنبه, 03 اسفند 1392 04:01
  • بازدید 2102 بار

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:ولایت فقیه حلقه وصل بین امت و نظام اسلامی و مظهر ولایت الهی است.

به گزارش صراط مبین، در دومین یادواره شهدای فرهنگی بخش سردست دزفول در سالن ایثار این شهر ، پشتیبانی از ولایت فقیه را مهمترین توصیه و وصیت شهدا عنوان کرد و افزود: ولایت فقیه یک عقیده و اصل مسلم دینی و الهی است.
وی با بیان اینکه ولایت فقیه یک اصل قرآنی است اظهارداشت :
ولایت فقیه تجلی بخش ارزش های الهی و روح مشروعیت نظام اسلامی است.
عضو خبرگان رهبری افزود:ولایت فقیه با قدمت و پشتوانه الهی معادلات بین المللی را به هم ریخت و انقلاب های بزرگ اسلامی و الهی علیه زورگویان در جهان موجب شده است.
وی با بیان اینکه شهدا با تمام وجود و عشق به سرزمین ولایت فقیه را درک کردندافزود:برگزاری یادواره شهدا ، فرصتی ارزشمند برای شناخت راه شهدا و پاس داشت ارزش هایی دانست که شهدا در راه آنها جان خود را نثار کردند.
آیت الله حیدری افزود:این یادواره ها بستری را فراهم می کند تا ارزش های متعالی را که شهدا به خاطر آنها جان خود را از دست دادند به خوبی بشناسیم.
وی نزدیکی به شهدا و آرمان های شهدا را از دیگر دستاوردهای اینگونه یادواره ها برشمرد و افزود:یکی از ارزش ها یادآوری و مرود وصیت نامه شهداست.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود:
در شرایطی که دشمن با هجمه فرهنگی علیه نظام اسلامی وارد عمل شده باید جوانان را با آشنا کردن با ارزش ها آنان را واکسینه فکری و فرهنگی کرد.
وی شهدای فرهنگی را انسان هایی والا معرفی کرد که در دوران دفاع مقدس قلم را برزمین گذاشته و برای دفاع از کیان اسلامی اسلحه به دست گرفتند و جان خود را در راه اسلام فدا کردند.
مدیر آموزش و پرورش بخش سردشت دزفول نیز در این یادواره با اشاره به نقش حساس آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان گفت: برگزاری یادواره شهدا اقدامی در راستای مقابله با هجمه فرهنگی دشمن و آشنا کردن دانش آموزان با ارزش های دوران دفاع مقدس است.
خاطره گویی ، اجرای سرود و تجلیل از خانواده معظم شهدا از دیگر بخش های این یادواره بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید