اقتصاد مدنظر "رهبر معظم انقلاب" ریاضتی نیست

  • پنج شنبه, 01 اسفند 1392 04:03

دبیركل حزب سبز با اشاره به اقتصاد مقاومتی مد نظر "مقام معظم رهبری"، گفت: دولت بایستی سازوكار اجرایی كردن اقتصاد مقاومتی را فراهم كند، در همین زمینه تشكیل ستاد "اقتصاد مقاومتی" در دولت احساس می‌شود تا تمام قوای كشور در مسیر عملیاتی این سیاست قرار گیرد.

به گزارش صراط مبین، "حسین کنعانی‌مقدم" با اشاره به سیاست‌های ابلاغیه "مقام معظم رهبری" پیرامون "اقتصاد مقاومتی" اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی راهبردی است که مدت‌ها کار کارشناسی جدی مربوط به آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفته است، بخشی که از سوی "رهبر معظم انقلاب" به عنوان سیاست‌ها همراه با توضیحات مقدمه ابلاغ شده است، اهمیت این سیاست را در مقابله با تحریم‌ها نشان می‌دهد.
وی با بیان اینکه در دنیا یک جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی از سوی مستکبران شکل گرفته است، اضافه کرد: دولت بایستی سازوکار اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی را فراهم کند، در همین زمینه تشکیل ستاد "اقتصاد مقاومتی" در دولت احساس می‌شود تا تمام قوای کشور در مسیر عملیاتی این سیاست قرار گیرد.
دبیرکل حزب سبز با بیان اینکه برخی به اشتباه "اقتصاد مقاومتی" را ریاضتی تفسیر می‌کنند، تصریح کرد: زیر ساخت سیاست مدنظر "رهبری معظم" جهاد اقتصادی، تولید علم، خودکفایی است که مبتنی بر توانمندی داخلی بدون تاثیرپذیری از تحریم‌ها، تهدیدها و تحقیرهای بین‌المللی است.
عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی تاکید کرد: تکیه بر توانمندی داخلی می‌تواند ما را همانند دوران دفاع مقدس که جنگ بر ما تحمیل شده بود از شزایط بحران(تحریم‌ها) عبور داده و هیچ وقفه‌ای در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی ایجاد نشود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دشمن شناسی
قرآن : وَ كَذَلِكَ جَعَلْنَا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ ...  ( سوره فرقان ، آیه 31 )ترجمه :  و اينگونه براي هر پيامبري دشمني از مجرمان قرار داديم.... حدیثامام علی (ع) : لا تستصغرنّ عدوّاً و ان ضعف (غررالحکم و دررالکلم، ج 6، ص 273)ترجمه : دشمن را کوچک مشمار، هر چند ضعیف باشد.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید