ملت مسلمان ایران پیرو محض ولایت فقیه است

  • یکشنبه, 27 بهمن 1392 04:07
  • بازدید 1988 بار

استاد حوزه علمیه دامغان گفت: جهان بداند که ملت مسلمان ایران پیرو محض ولایت است و دشمنی دشمنان بر وحدت و انسجام ملی در ایران می افزاید و آنها هرگز از توطئه های خویش به نتیجه ای نمی رسد.

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام ˈمحمد رستمیان در نشست بصیرتی که با حضور بسیجیان در پایگاه ریحانه الرسول دامغان برگزار شد، گفت: آرم حک شده بر روی پرچم مقدس ایران بسیار ارزشمند است و کشور ایران حرمت و عزت خود را از این نام به دست آورده است.
وی افزود: ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی کشوری وابسته بوده و بیگانگان عزت و شرف ما را زیر سؤال برده بودند.
استاد حوزه علمیه دامغان گفت: قیام مردم به رهبری امام خمینی (ره) برای دستیابی به استقلال و خودکفایی بود که به یاری خداوند به ثمر نشست.
رستمیان در خصوص اینکه آمریکا گفته است باید جمهوری اسلامی ایران را از بین ببریم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران تهدید بزرگی برای این ابر قدرت به حساب می آید و جمهوری اسلامی ایران آمریکا را در جهان تحقیر کرده است.
وی به سخن شهید رجایی اشاره کرد که آن شهید بزرگوار به آمریکا گفت: ملت من اجازه نمی دهد که با شما مذاکره کنم و چه امتیازی بالاتر و برتر از اینکه ملت ایران ملتی سربلند و سرافراز است.
استاد حوزه علمیه دامغان با بیان اینکه امروز شعار مرگ بر آمریکا یک نماد است، بیان کرد: آمریکا به عنوان شیطان بزرگ شناخته شده است و در حال حاضر آمریکا به این نتیجه رسیده است که دیگر از طریق جنگ و گزینه نظامی نمی تواند جمهوری اسلامی را از سر راه بردارد و تنها چاره اش کنار آمدن با جمهوری اسلامی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید