برخی توجه کافی به مطالبات مقام معظم رهبری نداشته اند

  • جمعه, 25 بهمن 1392 04:09
  • بازدید 2076 بار

این چند سال هیچ وقت نشد که هزینه های جاری مسولین کم شود .اقتصاد مقاومتی اصلا در بودجه نیست هرسال هم مواجه می شویم با کسری بودجه اقتصاد مقاومتی مانند کار گاندی است

به گزارش صراط مبین، چند سال است که مقام معظم رهبری مطالباتی دارند اقتصاد مقاومتی،تولید داخلی ،صرفه جویی ،پرهیز از اسراف واشرافی گری اما توجه کافی نشده است.
حسن کامران نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ایران اسلامی چند دهه است که پرشور وارد راهپیمایی می شوند و روسیاهی هم می ماند به روی دشمنان به سرکردگی آمریکا وصهیونیست که البته در هر مقطعی تفاوت هایی دارد . مردم ایران جریان شناس ودشمن شناس هستند شرایط را می سنجند .
دکتر کامران ادامه داد: امسال نیز با توجه به وضعیت جهان وحرف های مفتی که گاهی آمریکایی ها می زنند ودنبال کردن آن توسط بعضی افراد واداده، مردم باز به صحنه آمدند تا چند پیام بدهند یکی اینکه به دشمن بگویند درست است که از بعضی مشکلات واقدامات مسولین رضایت نداریم ولی ما مردم انقلاب اسلامی و رهبرمان را دوست داریم و با دل و جان مانند ماه محرم وروز عاشورا که همه مردم برای اقامه عزای سیدالشهدا علیه السلام می آیند ،حضور پیدا کردیم .
نماینده مردم شریف اصفهان بیان کرد: مردم با حضور خود دراین راهپیمایی یک پیامی هم به مسولین دادند که یادتان باشد که همراه ما مردم پشت سر رهبرتان باشید بعضی مسولین از قافله عقب هستند آنهادنبال اشرافی گری و رفتار اربابی هستند لذا مسولین باید ساده زیست و وقف مردم باشند و جبران مافات کنند ملت ایران ملت نمونه و در جهان الگو می باشد این مردم سربازان امام زمان (عج) هستند.
دکتر کامران در مورد محوریت اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه سال آینده گفت: چند سال است که مقام معظم رهبری مطالباتی دارند اقتصاد مقاومتی،تولید داخلی ،صرفه جویی ،پرهیز از اسراف واشرافی گری اما توجه کافی نشده است.
این چند سال هیچ وقت نشد که هزینه های جاری مسولین کم شود .اقتصاد مقاومتی اصلا در بودجه نیست هرسال هم مواجه می شویم با کسری بودجه. اقتصاد مقاومتی مانند کار گاندی است که از پشم حیوانش لباس وبا شیرش غذا تهیه می کرد لذا دراین بودجه اقتصاد مقاومتی لحاظ نشد.
ایشان درمورد توافق هسته ای گفت : بالاخره اینها یک چیزی را پذیرفتند و مقام معظم رهبری هم فرمودند البته ما به مذاکره کنندگان خود اعتماد داریم گرچه اصلا به آمریکایی ها اعتمادی نیست لذا کار ها با دقت وتوجه شورای عالی امنیت ملی پیگیری می شود تا مردم پیروز وسربلند باشند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

همیاری و مددرسانی در نظام اسلامی
قرآن : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُ بِالْعَدْلِ وَالإِحْسَانِ وَ ... (سوره نحل ، آیه 90)ترجمه: در حقيقت ‏خدا به دادگرى و نيكوكارى و بخشش فرمان مى‏دهد و ...حدیث: رسول اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید: المؤمنون اخوة یقضی بعضهم حوائج بعض فبقضاء بعضهم حوائج بعض یقضی الله حوائجهم یوم القیامة (مستدرک الوسائل، ج 2، ص 406 )ترجمه: اشخاص با ایمان برادرند و حوایج یکدیگر را برمی آورند . پس به برآوردن حوایج یکدیگر، خداوند حوایج آنان را در روز قیامت برآورده می کند.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید