راهبرد محوری دولت تدبیر و امید وحدت و حرکت در لوای پرچم ولایت فقیه است

  • پنج شنبه, 24 بهمن 1392 04:00
  • بازدید 2213 بار

استاندار لرستان گفت: راهبرد محوری دولت تدبیر و امید وحدت و حرکت در لوای پرچم ولایت فقیه است.

به گزارش صراط مبین، هوشنگ بازوند ضمن قدردانی از حضور گسترده و حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن افزود: راهبرد اصلی و محوری دولت تدبیر و امید در جهت رشد و تعالی بیش از پیش کشور، وحدت و همدلی همگان و حرکت در لوای پرچم واحد و تحت هدایت مقام معظم رهبری است.

بازوند ادامه داد: حال که راهبردها و سیاست های دولت به ویژه در حوزه مسائل هسته ای در چارچوب منافع ملی و با تایید رهبری انقلاب، موجب رفع بسیاری از مشکلات و کسب موفقیت های برای کشور شده، طرح موضوعاتی خلاف مصالح ملی تنها موجب بروز چالش در تداوم موفقیت های کشور و نظام خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در انتخابات 24 خردادماه، پیام واضحی برای همگان داشت که به تعبیر دکتر روحانی، پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و تاکید بر مردم سالاری برای انجام هرگونه تغییر و اصلاحات در مدیریت مهم ترین بخش پیام مردم در حماسه 24 خردادماه است.

بازوند تصریح کرد: مردم فهیم ایران اسلامی در انتخابات 24 خردادماه با تایید مشی اعتدال و تدبیر، حمایت خود را از برنامه های دکتر روحانی اعلام کردند تا دولت در مسیر عقلانیت، تدبیر و با اعتدال، امیدها را زنده کند.

استاندار لرستان گفت: تعامل زنده و سازنده با جهان همراه با حفظ آرمانهای انقلاب، نظرات مردم، عزت و سربلندی کشور و حرکت به سمت قله های پیشرفت دانش و فن آوری از جمله فناوری صلح آمیز هسته ای از دیگر مطالبات مردم و یکی از سیاست های راهبردی دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: بی شک حضور گسترده و یکپارچه مردم فهیم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله22 بهمن، علاوه بر تایید سیاست های منطقی و راهبردی دولت، برگ زرین دیگری را بر افتخارات مردم ایران به ویژه دیار لرستان افزود.

استاندار لرستان عنوان کرد: حضور معنا دار مردم لرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تجدید بیعت با آرمانهای والای بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری بود.

بازوند افزود: 22 بهمن روز اتحاد ملت، وحدت ملی، ائتلاف ملی، روز پیروزی، استقلال و حاکمیت ملی است و حضور بی نظیر مردم در این رویداد، خاطره حماسه عظیم سیاسی را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ، دوباره زنده کرد.

وی در ادامه با قدردانی از حضور آگاهانه و هوشمندانه مردم لرستان در راهپیمایی 22 بهمن، از دست اندر کاران خلق این حماسه بزرگ به ویژه نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، اصحاب رسانه، صدا و سیمای استان قدردانی کرده است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید