ولایت فقیه منادی وحدت و امنیت در جامعه است

  • پنج شنبه, 24 بهمن 1392 04:00
  • بازدید 2250 بار

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ولایت فقیه برکتی بزرگ و منادی وحدت و امنیت در جامعه است.

آیت الله محسن مجتهد شبستری در ششمین همایش قرآنی کارکنان ناجا در تبریز، افزود: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در سایه ولایت فقیه ممکن شده است.

 وی همچنین با اشاره به راهپیمایی باشکوه مردم تبریز در 22 بهمن خاطرنشان کرد: مردم ما در عمل به آیه های قرآنی، اتکا به خداوند متعال و داشتن اعتماد به نفس و خودباوری توانستند تا بار دیگر با حضور بی نظیر خود دشمنان ایران و اسلام را خار کنند.

 امام جمعه تبریز تاکید کرد: با عمل به آیات و فرامین الهی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی می توانیم جامعه را به گلستان و عاری از هرگونه مشکل تبدیل کنیم.

 آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به اهمیت ویژه قرآن و جایگاه مهم آن در زندگی بشر و مسلمانان افزود: تاکیدات و تشویقاتی که در قرآن برای انس گرفتن بشر با آن شده است، زمینه عمل به قرآن و خواسته ها و فرامین الهی را فراهم می کند.

 فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اینکه آمریکایی ها و نظام سلطه از روز اول پیروزی انقلاب بنای تخریب و از بین بردن انقلاب اسلامی را در دستور خود قرار داده و با تفرقه اندازی بین شیعه و سنی دشمنی های خود را ادامه داده اند، گفت: آنها غافل از این هستند که مردم ایران اسلامی در پرتو انوار الهام بخش قرآن و زیر سایه مقام عظمای ولایت و رهبری به سمت قله های افتخار حرکت می کنند.

 سردار مسعود خرم نیا اظهار کرد: بر این اساس ملت با بصیرت ایران همیشه نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.

 از نفرات و چهره های برتر قرانی کارکنان فرماندهی نیروی انتظامی استان در این مراسم تجلیل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید