رییس مجلس لبنان با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کند

  • چهارشنبه, 23 بهمن 1392 04:01
  • بازدید 1939 بار

رئیس پارلمان لبنان از روز جمعه به کشورهای کویت، ایران، آلمان و آلبانی سفر می‌کند.

به گزارش صراط مبین، نبیه بری رئیس پارلمان لبنان روز جمعه آینده سفر عربی و اروپایی خود را به کشورهای کویت، جمهوری اسلامی ایران، آلمان و آلبانی آغاز خواهد کرد.

 براساس خبرهای به دست امده از دفتر رئیس پارلمان لبنان: نبیه بری در سفر به کویت قرار است با تنی چند از مقامات عالی رتبه این کشور دیدار و گفت وگو کند و آخرین تحولات منطقه ای و رابط بین دو کشور را بررسی کند.

 نبیه بری در سفر به جمهوری اسلامی ایران نیز حامل دعوت رسمی از مقامات ایرانی است و قرار است با تنی چند از مقامات عالی رتبه جمهوری اسلامی ایران و در راس این مقامات آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم ایران دیدار و گفت وگو کند.

 تحلیلگران لبنانی درباره سفر نبیه بری به تهران و دیدار با مقامات ایرانی گفته اند: این سفر می تواند تاثیر مهمی بر تلاش های صورت گرفته در داخل لبنان برای تشکیل دولت داشته باشد.

 بعد از تهران نبیه بری رئیس پارلمان لبنان قرار است به آلمان و آلبانی هم سفر کند، اما در باره هدف از این سفرها و نتایجی که از انجام انها انتظار می رود سخنی به میان نیامده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید