اندیشه‌های سیاسی امام خامنه‌ای در ویژه نامه فرهنگی سینما انقلاب

  • چهارشنبه, 23 بهمن 1392 04:01

هشتمین شماره از ویژه‌نامه‌ فرهنگی سینما انقلاب منتشر شد.

به گزارش صراط مبین، هشتمین شماره از بولتن سینما انقلاب، کاری از جنبش فکری و هنری سینما انقلاب جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی متفکرین و اندیشمندان و مخاطبان منتشر، و شب گذشته در خلال چهارمین شب برگزاری محفل هم اندیشی متفکران و سینماگران انقلاب اسلامی توزیع شد.

هشتمین شماره از این بولتن حاوی سرفصل‌هایی چون «سینما به مثابه مدرسه» مشتمل بر گزیده ای از دیدگاه های امام خمینی (ره) درباره سینما، «اندیشه‌های سینمایی امام خامنه‌ای»، «پرسش‌ها و مسائل و موضوعات سینما انقلاب و رسانه انقلابی»، «چند متر مکعب خالی میان فرهنگی» و مطالب گوناگون دیگر است.

بولتن‌های سینما انقلاب حاوی مطالب تحلیلی و اندیشه‌ای پیرامون سینمای دینی و انقلابی بوده و همراه با یک نسخه لوح فشرده حاوی ویژه نامه، برنامه تلویزیونی ققنوس، برنامه رادیویی شبکه گفتگو و مطالبی دیگر منتشر و میان اندیشمندان و متفکران و اهالی رسانه و فرهنگ توزیع می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیش‌تر درباره برنامه‌های سینما انقلاب و تولیدات آن می‌توانند به www.cinemaenghelab.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، سومین دوره هم‌اندیشی متفکرین و سینماگران جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی، از 12 تا 28 بهمن ماه سال جاری در محل تالار سوره مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید