هیچ حکومت و دولتی نمی تواند ملت عاشورایی ایران اسلامی را بترساند

  • سه شنبه, 22 بهمن 1392 04:02
  • بازدید 1841 بار

معاون سياسي و امنيتي استانداري مازندران در جمع راهپيمايان يوم الله 22 بهمن نوشهر گفت: در بررسي كه تئوريسين هاي بزرگ جهاني در باره انقلاب هاي بزرگ دنيا انجام دادند مشخص شد كه فلاكت و فقر همه مردم را به خيابان ها كشاند.

به گزارش صراط مبین، علیرضا یونسی با بيان اينكه نكته كه حاكميت بين المللي حكومت ايران قبل از انقلاب را قبول داشت اظهار كرد: همه انقلاب هاي دنيا بعد از حدود 15 سال و در اوج پايداري از آرمانهاي خود منحرف شدند و از ايده هاي خود دست برداشتند جز انقلاب ما.

 وي ادامه داد: آن انقلاب ها اصالت و رنگ خدايي نداشتند اما انقلاب اسلامي ما رنگ و بوي الهي و خدايي داشت و با فطرت انسانها سازگاري داشت.

 وی ادامه داد: تئوري پردازان جهان به اين نتيجه رسيدند كه انقلاب اسلامي ايران با فطرت انسان سازگاري مطلق دارد و انقلاب ما برعكس ديگر انقلاب هاي جهان رنگ و بوي الهي داشت.

 معاون سياسي و امنيتي استانداري مازندران افزود: ملت ما نشان دادند كه دشمن اگر ما را تحريم كند ، ما مردان و زنان محرم و عاشورا و رمضان هستيم و تا زماني كه عاشق شهادت ارزشهاي ديني و الهي باشيم هيچ حكومتي نمي تواند مردم ما را منحرف كنند و آنان را بترساند.

 وي همچنين به بحران برف اخير در غرب مازندران نيز اشاره كرد و گفت: شما مردم غرب مازندران در اين بحران برف اوج اتحاد و وحدت را نشان داديد و شخص  ربيع فلاح جلودار استاندار مازندران هم به غرب مازندران آمدند و در كنار شما مردم بودند و اين بحران با مشاركت و همراهي شما مردم مديريت و پشت سر گذاشته شد و اين جاي تقدير دارد.

 در پایان مراسم راهپیمایی قطعنامه ای در 30 بند در محکومیت سیاست های دو گانه و سلطه جویانه استکبار جهانی و حامیان غربی اش در رابطه با نشست ژنو ، برنامه های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی و ... قرائت شد که با تکبیر الله اکبر شرکت کنندگان نوشهری موردتایید قرار گرفت.

 راهپیمایان نوشهری همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده است «ما مشتاق گزینه‌های روی میزیم»؛ این پلاکارد در پاسخ به اظهارات مقامات ‌آمریکایی مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی در قبال ایران توسط راهپیمایان حمل می‌شود.

 همچنین پرچم آمریکا و آدمک های اوباما ، جان کری و وندی شرمن در پاسخ به تهدیدات نظامی سران کاخ سفید به آتش کشیده شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید