انقلاب اسلامی ایران بر پایه دین، ولایت فقیه و حفظ ارزش‌ها بود

  • دوشنبه, 21 بهمن 1392 04:03
  • بازدید 2023 بار

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران تأکید بر اینکه انقلاب سال 57 ایران انقلابی دینی بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.

سردار "علی نصیری" با تأکید بر اینکه انقلاب ایران با انقلاب‌های دیگر در جهان کاملأ متفاوت بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب ایران انقلابی دینی بود، تصریح کرد: مردم ایران برای مادیات و معیشت خود انقلاب نکردند بلکه برای حفظ ارزش‌ها و اعتقادهای دینی‌شان با مستکبران به مبارزه پرداختند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران ابراز داشت: حضور ولایت فقیه در صدر انقلاب اسلامی ایران، موجب وجه تمایز با دیگر انقلاب‌ها شد.
سردار نصیری خاطرنشان کرد: مردم به خاطر اسلام، انقلاب و شهدا همچون ابتدای انقلاب،  پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آِیند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید