انقلاب اسلامی ایران بر پایه دین، ولایت فقیه و حفظ ارزش‌ها بود

  • دوشنبه, 21 بهمن 1392 04:03

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران تأکید بر اینکه انقلاب سال 57 ایران انقلابی دینی بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.

سردار "علی نصیری" با تأکید بر اینکه انقلاب ایران با انقلاب‌های دیگر در جهان کاملأ متفاوت بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب ایران انقلابی دینی بود، تصریح کرد: مردم ایران برای مادیات و معیشت خود انقلاب نکردند بلکه برای حفظ ارزش‌ها و اعتقادهای دینی‌شان با مستکبران به مبارزه پرداختند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران ابراز داشت: حضور ولایت فقیه در صدر انقلاب اسلامی ایران، موجب وجه تمایز با دیگر انقلاب‌ها شد.
سردار نصیری خاطرنشان کرد: مردم به خاطر اسلام، انقلاب و شهدا همچون ابتدای انقلاب،  پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آِیند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امانت بودن حکومت
آیه شریفه : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَيْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا - سوره : النساء آیه : 58ترجمه : خدا به شما فرمان مى‏دهد كه سپرده‏ها را به صاحبان آنها ردّ كنيد و چون ميان مردم داورى مى‏كنيد، به عدالت داورى كنيد. در حقيقت، نيكو چيزى است كه خدا شما را به آن پند مى‏دهد. خدا شنواى بيناست.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید