انقلاب اسلامی ایران بر پایه دین، ولایت فقیه و حفظ ارزش‌ها بود

  • دوشنبه, 21 بهمن 1392 04:03
  • بازدید 1863 بار

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران تأکید بر اینکه انقلاب سال 57 ایران انقلابی دینی بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.

سردار "علی نصیری" با تأکید بر اینکه انقلاب ایران با انقلاب‌های دیگر در جهان کاملأ متفاوت بود، گفت: امروز بزرگ‌ترین ظلم در حق مردم ایران این است که بگوییم مردم برای تحریم‌ها از حق خود کوتاه آمدند.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب ایران انقلابی دینی بود، تصریح کرد: مردم ایران برای مادیات و معیشت خود انقلاب نکردند بلکه برای حفظ ارزش‌ها و اعتقادهای دینی‌شان با مستکبران به مبارزه پرداختند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران ابراز داشت: حضور ولایت فقیه در صدر انقلاب اسلامی ایران، موجب وجه تمایز با دیگر انقلاب‌ها شد.
سردار نصیری خاطرنشان کرد: مردم به خاطر اسلام، انقلاب و شهدا همچون ابتدای انقلاب،  پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آِیند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید