تکیه بر ولایت‌ فقیه زمینه حفظ انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند

  • دوشنبه, 21 بهمن 1392 04:03
  • بازدید 1989 بار

رابط نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن خاش گفت: ولایت فقیه از رکن‌های اساسی و اعتقادی اسلام است و تکیه بر این اصل می‌تواند زمینه حفظ انقلاب اسلامی ایران را فراهم کند.

به گزارش صراط مبین، مولوی یعقوب حسین‌بر، رابط نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن شهرستان خاش از سیستان و بلوچستان، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فصل جدیدی از زندگی برای ملت ایران اسلامی شروع  شد و این رخداد عظیم تاریخی مردم ما را به‌عنوان نمونه و الگو در جهان معرفی کرد.
وی با اشاره به این‌که اگر امام خمینی(ره) نبود پیروزی انقلاب اسلامی نیز نبود، افزود: وقتی که امام خمینی(ره) آمد، آزادی به خانه‌ها بازگشت، ما استقلال خویش را باز یافتیم و جمهوری اسلامی ایران با دست پرمهر و محبت  او بنیاد نهاده شد.
مولوی حسین‌بر با اشاره به وحدت و اتحاد مسئولان و مردم، بیان کرد: ولایت فقیه از رکن‌های اساسی و اعتقادی اسلام است و تکیه بر این اصل می‌تواند زمینه حفظ انقلاب اسلامی ایران را فراهم کند و باید توجه داشت که در سایه هدایت‌های رهبر معظم انقلاب  است که می‌توان بر توطئه و فتنه‌های دشمنان غلبه کرد.
وی یکی از دستاوردهای اساسی انقلاب اسلامی ایران را دستاوردهای فضا هوا بیان کرد و افزود: جمهوری اسلامی در مسائل  هوا فضا تاکنون به‌خوبی عمل کرده است، مثلاً توانست یک موجود زنده‌ای را به فضا بفرستد و سالم آن را برگرداند که این اقدام موجب حیرت استکبار جهانی  و در رأس آن آمریکای غاصب شده است.
وی گفت:‌ انقلاب اسلامی جمله «ما می‌توانیم» را در امت اسلامی طنین‌انداز کرد و نشان داد اراده و خواست ملت‌های اسلامی مبنی بر این‌که اگر بخواهیم می‌شود را به اثبات رساند، به طوری که این انقلاب تأثیر بسزایی در بیداری حکومت‌های اسلامی و مسلمانان جهان طی سال‌های اخیر داشته است.
رابط نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن خاش در پایان همراهی همه مردم با نظام اسلامی را خیلی مهم دانست و گفت: حضور در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی و به‌ویژه حضور پررنگ و همیشگی مردم ایران و شهروندان شهرستان خاش در راهپیمایی 22 بهمن و نیز حضور در انتخابات 92، شاخصه‌ای در همراهی مردم با نظام است و این پشتیبانی از نظام اسلامی ایران  باعث می‌شود ملت ایران اسلامی از بسیاری تهدیدها و فتنه‌های پلید دشمنان در امان بماند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید