انقلاب اسلامی ایران در مسیر حکومت جهانی اسلام قرار دارد

  • جمعه, 18 بهمن 1392 04:06
  • بازدید 1980 بار

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران در مسیر حکومت جهانی اسلام قرار دارد و زمینه استقرار این حکومت را فراهم کرده است .

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام سید صفی رمضانی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: پس از حکومت حضرت علی (ع)، انقلاب اسلامی ملت ایران تنها حکومتی است که به صورت اسلامی اداره شده و زمینه استقرار حکومت جهانی الله را فراهم کرده است .
وی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با تلاش ومجاهدت امام راحل، مقاومت و ایثار مردم و به برکت خون هزاران شهید به دست آمده است، حضرت امام(ره) استواری، پا برجا بودن، خدا محوری و اعتقاد راسخ را به مردم ارزانی داشت و ثابت کرد با اتکا به خداوند متعال می توان حکومتی الهی برپا کرد .
رمضانی یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم شدن تحصیل برای تمامی اقشار جامعه یاد کرد و گفت: در رژیم منحوس پهلوی امکان ادامه تحصیل برای همه مردم فراهم نبود، دانشگاه ها از دین و اخلاق به دور بودند و بی بندوباری در این مراکز علمی موج می زد و اجازه حضور روحانیون به دانشگاه را نمی دادند .
وی تصریح کرد: تمامی پیشرفت های علمی و دستاوردهایی که ملت ایران به دست آورده اند به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آمده و یقینا جوانان ایران اسلامی با تأسی از ارزش های اسلامی، قله های علمی جهان را فتح خواهند کرد .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران با اشاره اهمیت راهپیمایی 22 بهمن گفت: راهپیمایی 22 بهمن حرکتی ارزشمند در مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی است و یقینا ملت ایران اسلامی با حضور باشکوهتر از هر سال مشت محکمی بر دهان آمریکا خواهد زد و ثابت می کنند حاضرند تا در دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی از تمام هستی خود بگذرند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید