برخی ها تفاوت عصر امام امت با عصر رهبر معظم انقلاب را درک نمی کنند

  • سه شنبه, 15 بهمن 1392 04:09

نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : برخی ها تفاوت عصر امام خمینی (ره) با عصر رهبر معظم انقلاب را به درستی درک نمی کنند.

آیت الله علی سعیدی  در آیین بزرگداشت 12 بهمن در بوشهر افزود: در عصرامام خمینی (ره) دشمن در کنار مرزهای ما ایستاده و برخی مناطق از جمله شلمچه در استان خوزستان را اشغال کرده بود اما امروز مرز ما ساحل مدیترانه است که باید حفظ شود.
وی اضافه کرد: کسی که می گوید چرا باید هزینه مبارزه با اشغال فلسطین از جیب ملت ایران پرداخت شود و یا کسانی که تفاوتی برای دوعصر یاد شده قایل نیسیتند ، شرایط حساس کنونی را درک نمی کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد : امروز دفاع از سوریه و ملت مظلوم فلسطین برای ما یک موضوع اعتقادی و راهبردی است.
آیت الله سعیدی افزود: امروز سه مدل اسلام در قالب سلفی گری ، سکولاریزم و اسلام ناب در جهان اسلام دنبال می شود که رسالت ما در معرفی اسلام ناب به دنیا سنگین است.
وی گفت: اصل انقلاب سخت است اما حفظ آن سخت تر است و همان طور که انقلاب با حضور مردم و محور رهبری شکل گرفت ادامه آن نیز به همین حضور و پشتیبانی از ولایت است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید