انقلاب اسلامی با ولایت فقیه هویت می یابد

  • دوشنبه, 14 بهمن 1392 04:00
  • بازدید 1807 بار

امام جمعه تویسرکان گفت: انقلاب اسلامی ایران با عنصر رهبری الهی و ولایت فقیه هویت اصلی خود را پیدا می کند.

حجت الاسلام مرتضی موحدی روز یکشنبه در آئین بزرگداشت دهه فجر در جمع طلاب حوزه علمیه تویسرکان افزود: دشمنان اسلام به خوبی دریافته اند که پایه های انقلاب اسلامی بر عنصر ولایت فقیه استوار است و به همین دلیل تمام تلاش خود را برای تخریب این اصل انجام می دهند.
وی اضافه کرد: امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار کبیر انقلاب شخصیت بی نظیری بود که علما و استوانه های بزرگ علمی بر روی قدرت رهبری ایشان اجماع نظر داشتند.
حجت الاسلام موحدی اظهارداشت: دشمنان از اینکه مدل حکومتی مردم سالاری دینی کارآمدی خود را در معادلات جهانی نشان داده عصبانی بوده و به دنبال تضعیف ولی فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب هستند.
وی با تاکید بر اینکه نباید به بهانه وجود برخی مشکلات در حوزه های مدیریتی کشور، اصل و موجودیت انقلاب شکوهمند اسلامی را مورد هجمه قرار داد، تصریح کرد: امروزه اقتدار و عظمت ایران اسلامی در همه عرصه های علمی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با دوران رژیم ستم شاهی قابل مقایسه نیست.
امام جمعه تویسرکان اظهار داشت: القا ناکارآمدی نظام اسلامی، شبهه افکنی در شیوه حکومت دینی و بزرگ نمایی مشکلات از بزرگترین حربه های دشمن برای تخریب اصل انقلاب اسلامی به شمار می روند.
وی متذکر شد:باید از ایام دهه فجر برای تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف جامعه نهایت بهره برداری صورت بگیرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید