آزادی‌خواهان دنیا به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای ایمان دارند

  • جمعه, 11 بهمن 1392 04:03
  • بازدید 2331 بار

خطیب نماز جمعه ساری، گفت: آزادی‌خواهان دنیا به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای ایمان دارند.

به گزارش صراط مبین، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان ساری، اظهار داشت: تقوا در اسلام اساس کار است و باورها و قضاوت و داوری‌ها به تقوا برمی‌گردد چرا که ما را با تقوا می‌سنجند.
طبرسی با اشاره به آغاز دهه مبارک فجر با بیان اینکه مردم ما 35 سال در مقابل فتنه‌ها و توطئه‌ها ایستادگی کردند، افزود: این استقامت و پایداری مردم باید مورد تقدیر واقع شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه شب و روزی نداشتیم که توطئه‌ای از سوی استکبار ما را هدف نگیرد، گفت: این کار دشمن بود و مردم ما خوب استقامت کردند.
خطیب نماز جمعه شهرستان ساری با اشاره به اینکه امروز قدرت الگو و تعیین‌کننده شدیم، یادآور شد: این از اثرات انقلاب است.
وی درباره عوامل پیروزی انقلاب و تداوم و رویش آن، اظهار داشت: ایمان مردم، وحدت مردم و رهبری مکتبی عامل پیروزی انقلاب بود و برای تداوم راه انقلاب باید در همین مسیر حرکت کنیم.
طبرسی با اشاره به اینکه شکی نیست که در پیروزی انقلاب، نقش مهم را رهبری ایفا کرد، گفت: امروز هم وضعیت همین‌گونه است.
وی با بیان اینکه جایگاه رهبر مانند بند تسبیح است که مهره‌ها را در کنار هم متحد می‌کند و به هم پیوند می‌دهد، افزود: اگر این رشته از هم جدا شود مهره‌ها پراکنده شده و هر کدام به سویی می‌روند و جمع‌آوری آنها ممکن نیست.
وی با اشاره به فروپاشی چند انقلاب در سال‌‌های اخیر به‌ویژه در مصر، خاطرنشان کرد: مصر دوباره به 40 سال قبل برگشته است اما انقلاب ما 35 سال پایداری کرده و این نعمت بزرگی است و باید قدر آن را بدانیم.
طبرسی افزود: خبرنگار آمریکایی گفته بزرگ‌ترین مشکل آمریکا در دنیا حضور یک ابرحریف به نام آیت‌الله خامنه‌ای است و آزادی‌خواهان دنیا به ایشان اعتماد و اعتقاد دارند.
طبرسی با اشاره به اینکه توافق ژنو کاری کرد که ایران مرکز مراوده و رفت‌و آمد سیاسیون و اقتصاددانان، تجار و روسای جمهور شود، اظهار داشت: توافق ژنو، فعلا این برکات را داشته است.
وی در پاسخ به این سوال که چرا جان ‌کری در داووس در اجلاس سران کشورهای بزرگ دنیا سخنرانی می‌کند و پرونده خاک خورده روی میز اوباما یعنی حمله نظامی را مطرح می‌کند، خاطرنشان کرد: اگر می‌توانستند حمله‌ای صورت‌ دهند تاکنون انجام داده بودند.
طبرسی با اشاره به اینکه نمی‌دانم اوباما و جان‌کری نظامی هستند یا نه، گفت: اگر یک نظامی بخواهد به جایی حمله کند، اعلام نمی‌کند بلکه اقدام می‌کند.
وی یادآور شد: آنها مجبور هستند در مقابل سخنان رئیس‌جمهور که تجار و اقتصاددانان را جلب و جذب کرد، چیزی بگویند.
طبرسی خاطرنشان کرد: همه آنها در ژنو 2 شکست خوردند چون آنها می‌خواستند بدون ایران مشکل سوریه را حل کنند که نتوانستند.
وی گفت: با شرایطی که ما داریم آمریکا نمی‌آید این حماقت تاریخی را انجام داده و به ما حمله نظامی کند و صحبت‌های آنها فقط رجزخوانی است.
طبرسی در بخش دیگری با بیان اینکه مازندران استان کشاورزی است، تصریح کرد: هنوز موفق نشدند استان را صنعتی و گردشگری کنند چون عزمی نیست که این کار را انجام دهد.
خطیب نماز جمعه شهرستان ساری با اشاره به اینکه باغداران از قیمت مرکبات راضی نیستند، گفت: استقلال اقتصادی و خودکفایی به کشاورزی برمی‌گردد.
وی با بیان اینکه آمریکا گندم را از کشاورز می‌خرد و به دریا می‌ریزد تا کشاورز ضرر نکند، اظهار داشت: اما ما تیشه برداشته‌ایم و به ریشه کشاورزی می‌زنیم.
طبرسی با اشاره به اینکه دخل برنج را درآورده‌اند و همه جا برنج خارجی استفاده می‌کنند، تصریح کرد: چرا ما این‌قدر غرب‌زده شده‌ایم و همه چیز را می‌خواهیم از آنها تقلید کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید