دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین آرمانهای امام راحل است

  • پنج شنبه, 10 بهمن 1392 04:04
  • بازدید 2065 بار

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از دهه فجر به عنوان فرصت مغتنمی برای تبیین آرمانهای امام راحل برای جوانان و نوجوانان انقلاب اسلامی ایران یاد کرد.

به گزارش صراط مبین،  سید جعفر موسوی امروز(10 بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت دهه فجر انجام شد، اظهار کرد: حساسیت جهان اسلام ایجاب می کند که ما در این بهار با قدرت به تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازیم.
وی با اشاره به اینکه دشمنان با استفاده از جنگ نرم در تلاش برای انحراف جوانان و همچنین ساده نشان دادن دستاوردهای انقلاب هستند، اضافه کرد: همین موضوع اجرای منسجم تر برنامه ها را بیشتر می کند.
این مسئول در ادامه با تاکید بر افزایش برنامه های اجرایی در مقابله با جنگ نرم دشمنان اذعان داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای مقابله با این نوع تهاجمات است.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه استکبار جهانی تلاش می‌کند از گسترش بیداری اسلامی به وجود آمده و از نتایج انقلاب جلوگیری کند، اظهار کرد: این مسیر برگشت‌ناپذیر ادامه خواهد داشت و به همین منظور ملت ایران که به عنوان یک ملت سرآمد و الگو در جهان امروز مطرح شده، همه توان خود را به کار می‌گیرد.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه مردم وظیفه‌ای خطیر و حیاتی بر عهده دارند تا با قدرت از انقلاب‌ اسلامی خود حفاظت و پایداری کنند، خاطرنشان کرد: چرا که امروز چشم امید همه مستضعفان و آزادیخواهان جهان به سوی ملت ایران و انقلاب آن دوخته شده است.
این مسئول با تاکید بر اینکه امروز ملت‌ها بیدار شده‌اند‌ و روز حاکمیت ملت‌ها بر سرنوشت خودشان است، بیان داشت: با ظهور انقلاب اسلامی دنیا به سمت بیداری اسلامی پیش می‌رود.
موسوی با اشاره به اینکه ملت ایران برای نشان دادن بیداری ملت‌ها و امت اسلام وظیفه‌ای بر عهده دارد، گفت: امید است ملت ایران بتوانند ماهیت انقلابی و اسلامی خود را حفظ کرده و به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کنند.
این مسئول در ادامه با اشاره به بازتاب برنامه های اجرایی طی دهه فجر اذعان داشت: این برنامه ها بازتاب داخلی و خارجی دارد.
وی همچنین با اشاره به اینکه اصول انقلاب ثابت است، اضافه کرد: برنامه ها ی اجرایی نیز در همین راستا عملیاتی می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید