ولایت فقیه نماد اسلامیت نظام است

  • پنج شنبه, 10 بهمن 1392 04:04
  • بازدید 2083 بار

مسوول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی اقشار بسیج سازمان بسیج مستضعفین گفت: ولایت فقیه نماد اسلامیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش صراط مبین،  سردار ˈمحمد فرهادیˈ در نشست هم اندیشی بسیجیان بجنورد افزود: امام خمینی(ره) راه را برای ما مشخص کردند و رهبر معظم انقلاب نیز امروز پرچمدار این حرکت نورانی و اسلامی در دنیا هستند.
وی نماد جمهوریت نظام را مردم ذکر و بیان کرد: از ابتدا مردم قدرت اصلی انقلاب بودند و همواره این مردم بوده اند که بار انقلاب را به دوش کشیده اند.
او گفت: ولایت و حضور مردم در صحنه پشت سر ولایت از عوامل مهم پیروزی انقلاب است.
وی افزود: نماد اسلامیت نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه بوده که در واقع همان اسلام حاضر است.
مسوول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی اقشار بسیج سازمان بسیج مستضعفین تحقق جامعه اسلامی را از اهداف مشخص نظام دانست و اظهار داشت: یکی از راهبردهای تحقق جامعه اسلامی سبک زندگی اسلامی است.
فرهادی گفت: گرچه مشکلات زیادی بر سر راه ایران است اما نظام ما از لحاظ دموکراسی و ایدئولوژی زنده قدرتمندترین نظام در دنیا می باشد.
وی افزود: آن چیزی هم اینک به آن نیاز داریم سازماندهی خاص و ساماندهی منحصر به خود ایران اسلامی است تا تحقق جامعه اسلامی را شتاب دهد.
مسوول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به راههای برون رفت از مشکلات گفت: باید همه نخبگان در حوزه های مختلف نسبت به سرنوشت کشور احساس مسوولیت کنند تا یک همگرایی و هم افزایی بین این احساس مسوولیتها ایجاد شود زیرا در این صورت همه یک چیز را مطالبه خواهیم کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید