نشست جهادی شهرداران در اردوگاه شهید میرحسنی برای اجرای منویات رهبر انقلاب

  • چهارشنبه, 09 بهمن 1392 04:05
  • بازدید 2158 بار

روابط عمومی شهرداری تهران روز چهارشنبه اعلام کرد: از شامگاه روزگذشته شهرداران نواحی 123گانه پایتخت به همراه شهردار تهران در اردوگاه شهیدمیرحسینی حضور دارند تا با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که رمز موفقیت را مدیریت جهادی دانستند، مسائل و مشکلات شهر را حل و فصل کنند.

به گزارش صراط مبین، از روز گذشته تا امروز چهارشنبه محمدباقر قالیباف به همراه شهرداران نواحی 123گانه شهرداری تهران در اردوگاه شهید میرحسینی در پارک جنگلی چیتگر گردهم آمده و مسائل مختلف شهر را مورد بررسی قرار داده انند.
این گزارش می افزاید: دیروز در این هم اندیشی برخی از معاونان و شهرداران مناطق نیز حضور داشتند که به خواست شهردار تهران صبح امروز (چهارشنبه) مراسم تنها با حضور شهرداران نواحی و با سخنان حجت الاسلام راشد یزدی ادامه یافت.
در این گزارش آمده است: قالیباف و شهرداران نواحی 123گانه تهران که شب گذشته را در این اردوگاه گذرانده بودند، صبح امروز بعد از نماز صبح زیارت پرفیض عاشورا را قرائت کردند.
براساس این گزارش 12 کارگروه متشکل از شهرداران نواحی به ارایه مسائل مختلف شهری پرداختند که تا ظهر امروز 8 کارگروه در حضور شهردار تهران کارهای تحقیقاتی خود را ارایه دادند.
در ادامه این گزارش آمده است: صبح امروز پس از پایان سخنان حاج آقا راشدیزدی سه کارگروه به ارایه مطالب خود پرداختند که پس از آن شهردار تهران به شهرداران نواحی نکات لازم را یادآور شد و سپس نماز جماعت ظهر و عصر برپا شد.
این گزارش در مورد حاشیه این نشست اضافه کرده است محمد جواد حاجی حسینی شهردار ناحیه سه منطقه 16 گفت: این نشست پیروی ملاقاتی که شهردار تهران و مجموعه مدیریت شهری با مقام معظم رهبری داشتند، برگزار شد تا رهنمودهای ایشان بار دیگر تاکید شود.
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب پرچم مدیریت جهادی و سکان این کار را به شهرداری تهران دادند، افزود: مقام معظم رهبری مدیریت جهادی را مدیریت تاثیرگذار می داند.بنابراین بعد از دیدار مذکور جهادی تر از گذشته عمل خواهیم کرد.
حاجی حسینی اضافه کرد: امیدواریم همه همکاران همت کنند تا آنچه که مدنظر مقام معظم رهبری است به منصه ظهور برسد.
وی با بیان اینکه برگزاری چنین برنامه هایی اولین تجربه ما نیست و سال های گذشته نیز این تجربه را داشتیم، گفت: ما شب را در کنار شهرداران نواحی و شهردار تهران گذراندیم و یکی از خاطرات همه ما کنار هم بودن و برگزاری مراسمی ساده و بی تکلف بود.
این گزارش می افزاید: شهردار ناحیه سه منطقه 16 با تاکید بر اینکه این فضا، فضایی صمیمانه و متاثر از فرهنگ جبهه و جنگ و به دور از هرگونه تجملات و تشریفات بود، بیان کرد: دوستان به دور هم جمع می شوند و به صورت جهادی مسائل و مشکلات را بررسی می کنند.
در این برنامه ها مدیران ارشد و میانی کنار هم هستند و مشکلات را رصد کرده و بدون هیچ گونه تشریفات اداری مسائل را بازگو می کنند.
وی خاطرنشان کرد: از این بابت خوشحالیم که شهردار تهران دیشب را همین جا و باما به سر کردند.
این گزارش با اشاره به سخنان خسروی شهردار ناحیه سه منطقه هفت افزود: این برنامه حول محور مدیریت جهادی برگزار شد و شهرداران نواحی پیکان کار عملیات اجرایی هستند و خواسته شهردار تهران این است که بسط فرهنگ جهادی از نواحی آغاز می شود.
وی در این گزارش تصریح کرد: کارگروه هایی شکل گرفت و کارهای تحقیقاتی در مورد بحث مدیریت جهادی انجام شده که امروز به ارایه آن پرداختیم .
خسروی به دیدار مجموعه شهرداری تهران با مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: این دیدار وظیفه ما را سنگین تر کرده است.
وی تصریح کرد: به طور حتم از همین امروز کارهای جهادی تر در تهران انجام خواهیم داد که امیدواریم با قوت بیشتری در خدمت شهروندان باشیم.
در ادامه این گزارش آمده است: لیلا موسایی یکی از بانوان شهردار شهر تهران که مسوولیت ناحیه دو منطقه هفت رابرعهده دارد،گفت: اساس برگزاری این برنامه تاکید مقام معظم رهبری بر مدیریت جهادی بود که امیدواریم بتوانیم با همین روحیه جهادی در خدمت مردم باشیم.
وی با بیان اینکه 12 کارگروه در این مراسم به ارایه مطالعات خود می پردازند، افزود: نواحی 123 گانه در این 12 گروه جای گرفتند.
براسااین گزارش مراسم تا عصر امروز ادامه داشت و چهار گروه دیگر به ارایه دیدگاه ها و مطالعات خود پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید