دولت به فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان وظیفه‌ای فراملی نگاه می‌کند

  • شنبه, 05 بهمن 1392 04:09
  • بازدید 1893 بار

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت: دولت به فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان وظیفه‌ای ملی و فراملی نگاه می‌کند.
به گزارش  صراط مبین،  محمد احمدی‌پور ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به عنوان یک نعمت الهی با رهبری امام خمینی (ره) به دست آمده است و باید از این انقلاب پشتیبانی کرد.
وی افزود: شهرستان لنگرود شهدا و فرماندهان بزرگی را به این انقلاب تقدیم کرده است که اکنون یاد آن سرداران نه تنها در گیلان بلکه در کشور طنین‌انداز شده و برای جوانان این مرز و بوم الگو است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان تصریح کرد: ما بدهکار شهدا هستیم، چون در زمان سختی جان بر روی دست نهادند و برای پایداری این انقلاب در راه خدا قدم برداشتند.
احمدی‌پور با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: دولت به این فرمایش رهبری به عنوان وظیفه‌ای ملی و فراملی نگاه می‌کند.
وی به حضور پرشور مردم در انتخابات 24 خرداد امسال اشاره کرد و افزود: حماسه سیاسی با حضور تمام اقشار مردم در پای صندوق‌های رای محقق شد و جای هیچ سخنی و شبهه‌ای را باقی نگذاشت و پس از آن شاهد گفتمانی جدید در جامعه بودیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت: تمام دولت‌ها باید در چارچوب نظام اسلامی و قانون عمل کنند و این تنها گفتمان دولت‌ها است که تغییر می‌کند.
احمدی‌پور با تاکید بر اینکه تمام دولت‌ها در فکر رفع معیشت اجتماعی و اقتصادی مردم هستند، بیان کرد: مهمترین سرمایه کشور مردم هستند که همواره پشتیبان انقلاب اسلامی بوده‌اند.
وی با بیان اینکه راهی جزء جذب سرمایه‌گذار برای تولید اشتغال وجود ندارد، افزود: تلاش اصلی دولت این است که با ایجاد توسعه رفاهی و اقتصادی و جذب سرمایه‌گذار، مشکلاتی همچون ازدواج جوانان و معضل موارد مخدر را که به دلیل عدم وجود اشتغال به وجود می‌آید رفع کند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان افزود: لنگرود دارای ظرفیت فرهنگی و اقتصادی خوبی در استان است که در گذشته برخی از نقطه‌های قوت این شهرستان مثل برنج و کرم ابریشم از دست رفت.
احمدی‌پور با بیان اینکه لنگرود دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در گردشگری است، گفت: چمخاله یکی از مناطقی است که فرماندار جدید می‌تواند با جذب سرمایه و کارهای فرهنگی ایجاد اشتغال کند.
وی افزود: هر دولتی تابع سیاستی است و تعریفی برای کار دارد و هدف تغییر در دولت‌ها انجام کارهای بهتر از گذشته برای خدمت به مردم است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان، فرماندار را نماینده عالی حکمیت در شهرستان دانست و تصریح کرد: نخستین خواسته از فرمانداران این است که کاملا با برنامه‌ریزی عمل کنند و برای توسعه شهرستان خود نقاظ ضعف و قوت را شناسایی کرده و با توجه به امکانات موجود در شهرستان و خارج از شهرستان، به منابع مادی و انسانی نیز توجه ویژه داشته باشند.
احمدی‌پور گفت: ما از فرمانداران انتظار داریم بیشتر از دیگران فکر کنند و بیاندیشند و باید بیشتر از دیگر مدیران کار کنند، زیرا کار فرماندار کار تمام وقتی می‌باشد و زمانی برای آن در نظر گرفته نشده است.
وی افزود: یک فرماندار در کنار فکر و کار بیشتر باید تحمل بیشتری داشته باشد و مانند یک پدر خانواده مشکلات را به جان بخرد تا بنیان و اساس خانواده سست نشود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان، با تاکید بر اهمیت عدالت‌محوری، تصریح کرد: یکی از مهمترین وظیفه فرماندار ایجاد عدالت در ارتباطات و اشخاص است تا بتواند انسجام درونی و بیرونی را کنترل کند و با این خصوصیات می‌تواند یک شهرستان را به خوبی هدایت و مشکلات را رفع کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

مبارزه با فساد
آیه شریفه :  وَاللَّهُ لَا يُحِبُّ الْفَسَادَ ( سوره بقره ، آیه 205)ترجمه :  و خداوند فساد و تباهی را دوست ندارد.روایت : امام حسين عليه ‏السلام : لايَحِلُّ لِعَينٍ مُؤمِنَةٍ تَرَى اللّه‏َ يُعصى فَتَطرِفَ حَتّى تَغَيِّرَهُ. (الأمالى ، طوسى ، ص 55)ترجمه : امام حسين عليه ‏السلام :بر هيچ چشم مؤمنى روا نيست كه ببيند خدا نافرمانى مى‏شود و چشم خود را فرو بندد ، مگر آن كه آن وضع را تغيير دهد .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید