منویات مقام معظم رهبری درباره شرکت های دانش بنیان جنبه اجرایی پیدا کند

  • چهارشنبه, 02 بهمن 1392 22:42
  • بازدید 2335 بار

استاندار قم در نشست مسئولین پارک علم و فناوری بر اجرای منویات مقام معظم رهبری درباره شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش استاندار قم در نشست پارک علم و فناوری با تاکید بر اینکه گفت: باید دغدغه های مقام معظم رهبری درباره ی شرکت های دانش بنیان و نخبگان را جدی بگیریم.
حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش با اشاره به اینکه قم باید به قطب علم و فناوری تبدیل شود گفت: استانداری به عنوان نماینده ی عالی دولت منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.
وی با اعلام اینکه باید توجه ویژه مدیران به پارک علم و فناوری معطوف باشد اظهار داشت سرمایه گذاری در راستای علم و فناوری وظیفه همه مسئولین است و امورات پارک علم و فناوری باید در اولویت قرار گیرد.
در بخش دیگری از این نشست، سید هاشم عارف رئیس پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه تاکنون 190 ایده و طرح به این مجموعه معرفی شده است گفت: طی ارزیابی های صورت گرفته طرح هایی که قابلیت تجاری سازی و تبدیل شدن به محصول را دارند، پذیرش و حمایت شده اند.
سید هاشم عارف با اشاره به اینکه بنا داریم از هسته های مستقر در پارک حمایت کنیم گفت: امیدواریم در سال جدید از برخی از هسته های فناوری تا 40 میلیون تومان حمایت کنیم. ضمن اینکه از ظرفیت های بانکی نیز باید استفاده شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید