پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

  • دوشنبه, 30 دی 1392 05:05
  • بازدید 2266 بار

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، پیروی از ولایت فقیه را رمز اساسی پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: رهبری عالمانه امام خمینی (ره) باعث شد مردم در صحنه حضور یابند.

به گزارش صراط مبین، ˈسعید حیدری طیبˈ افزود: انقلاب اسلامی بر پایه دین اسلام و ارزش های والای آن پایه گذاری و در جهان منتشر شد.

وی با بیان این که اسلامی بودن انقلاب ایران، آن را از دیگر انقلاب های جهان متفاوت کرد، گفت: انقلاب اسلامی نه تنها باعث تحولات فکری و اعتقادی مردم شد بلکه به زندگی مردم حیات اسلامی بخشید.

حیدری طیب افزود: استقلال فکری مردم ایران اسلامی بعد از انقلاب، موجب پیشرفت کشور در عرصه های سازندگی، صنعتی، اقتصادی و سیاسی شده است.

وی با اشاره به جایگاه والای انقلاب اسلامی در جهان، گفت: امروز با وجود هجمه های زیاد دشمنان، به برکت انقلاب و پیشرفت های بعد از آن توانسته ایم در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم.

این نماینده مجلس، یکی از محورهای تاثیرگذار اقتصادی و سیاسی جهان را ایران اسلامی دانست و اظهار داشت: بیداری اسلامی شاخصه مهمی برای اثبات این ادعاست.

وی افزود: امروز ممالک اسلامی براساس ارزش های انقلاب اسلامی علیه ظلم می ایستند تا به استقلالی چون ایران اسلامی دست یابند.

حیدری طیب، با تاکید بر حفظ اتحاد و همدلی بین نخبگان سیاسی کشور گفت: برای حفظ آرامش و استقلال کشور و رضایت مردم از انقلاب نیاز است که اختلافات کنار گذاشته شود و با اتحاد برای پیشرفت کشور همگی تلاش کنیم.


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید