آخوند عبدالجبار میرابی: بیانات مقام معظم رهبری همچون سدی در برابر تفرقه افکنی دشمنان است

  • یکشنبه, 29 دی 1392 17:25
  • بازدید 2558 بار

عضو مجمع تقریب مذاهب اسلامی استان گلستان گفت : بیانات مقام معظم رهبری همچون سدی در برابرتفرقه افکنی دشمنان است.

به گزارش صراط مبین، آخوند عبدالجبار میرابی عضو مجمع تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه هفته وحدت ، هفته همدلی وهمبستگی است گفت : هفته وحدت که یادگار حضرت امام خمینی (ره) است هفته ای برای یادآوری تذکرات مقام معظم رهبری است .
عضو مجمع تقریب مذاهب اسلامی در ادامه افزود : هفته وحدت هفته عزت و افتخار نظام جمهوری اسلای ایران است .
وی در ادامه خاطر نشان کرد: این هفته وحدت بود که نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد مخصوصا در استان گلستان که استان قومیتها و مذاهب است .
آخوند میرابی با تاکید بر این موضوع که وحدت دستور خداوندکریم و خواست رسول اکرم و سفارش ائمه است تصریح کرد : بیانات مقام معظم رهبری و درایت ایشان موجبات ایجاد وحدت در استان به عنوان یک نمونه عملی فراهم کرده است.
وی در ادامه با اشاره به این نکته که ما با تاسی از حرکت رسول اکرم در کنار هم جمع شدیم ، عنوان کرد : بزرگترین نعمتی که خداوند به ما داده است وجود پیامبری همچون حضرت محمد (ص) و دین اسلام است.
عضو مجمع تقریب مذاهب اسلامی افزود : سیره رسول اکرم زدودن کینه ها و کدورت ها بود ایشان نژاد پرستی را برچید، زنده به گور کردن و بردگی را برداشت و آزادی را به ارمغان آورد.
وی در ادامه با اشاره به این نکته که حضرت امام خمینی (ره) بعد از سالها قیام کرده و اتحاد را به مسلمانان جهان هدیه داده است، افزود: بعد از رحلت امام خمینی (ره) دشمنان اسلام فکر می کردند می توانند بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند و به اهداف شومشان برسند غافل از اینکه حضرت امام(ره) فکر اینجا را کرده و مقام معظم رهبری برای ما به یادگار گذاشته اند.
آخوند میرابی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان از وجود مقام معظم رهبری در لانه های خود مخفی شده اند.وجود مقام معظم رهبری همچون سدی است در مقابل تفرقه دشمنان است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

صلح طلبی
قرآن : وَإِن جَنَحُواْ لِلسَّلْمِ فَاجْنَحْ لَهَا وَتَوَكَّلْ عَلَى اللّهِ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ (سوره انفال، آیه 61)ترجمه: و اگر به صلح گراييدند، تو [نيز] بدان گراى و بر خدا توكّل نما كه او شنواى داناست.حدیث: وَ لا تَدْفَعَنَّ صُلْحاً دَعاكَ اِلَيْهِ عَدُوُّكَ وَ لِلّهِ فيهِ رِضًى، فَاِنَّ فِى الصُّلْحِ دَعَةً لِجُنُودِكَ، وَ راحَةً مِنْ هُمُومِكَ، وَ اَمْناً لِبِلادِكَ. وَلكِنِ الْحَذَرَ كُلَّ الْحَذَرِ مِنْ عَدُوِّكَ بَعْدَ صُلْحِهِ، فَاِنَّ الْعَدُوَّ رُبَّما قارَبَ لِيَتَغَفَّلَ. فَخُذْ بِالْحَزْمِ، وَ اتَّهِمْ فى ذلِكَ حُسْنَ الظَّنِّ.(نهج البلاغه ، نامه 53 به مالک اشتر)ترجم...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید