تیر زهرآگین دشمنان به سمت ولایت فقیه و ایمان مردم است

  • سه شنبه, 24 دی 1392 16:28
  • بازدید 2941 بار

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: تیر زهرآگین دشمنان به سمت ولایت فقیه، ایمان و اعتقادات مردم است.

به گزارش صراط مبین، سردار هامون محمدی ظهر سه شنبه در جمع بسیجیان استان افزود: دشمنان در طول  عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی با انواع توطئه ها سعی در تضعیف این نظام الهی را  داشته اند اما به برکت خون شهدا و رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری تاکنون راه بجای نبرده اند.
 وی همچنین جنگ نرم را  از ترفندهای استکبار جهانی در چند سال اخیر دانست و اظهارداشت: مهمترین راه مقابله با جنگ نرم افزایش بصیرت است.
فرمانده سپاه قدس گیلان رودیکرد بسیج برای مقابله با جنگ نرم را بصیرت افزایی دانست و گفت: دشمنان به رغم طی تمامی راه ها برای تضعیف انقلاب به این نتیجه رسیده اند که بر روی ایمان و اعتقاد مردم اثر بگذارند.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی یک نظام الهی است و مبنای این نظام  اعتقاد و تدین مردم است بنابراین اگر مردم را از دین جدا کنند می توانند از نظام جدا کنند.
سردار محمدی با بیان اینکه تیر زهرآگین دشمنان امروز به سمت ولایت فقیه و ایمان مردم است، اذعان داشت: بصیرت افزایی باعث تعمیق معنویت  و اعتقاد تمامی آحاد مردم خواهد شد.
وی در ادامه با اعلام اینکه شجره طیبه صالحین در تمامی پایگاه های مقاومت استان ایجاد می شود، گفت: در حال حاضر هفت هزار حلقه صالحین در گیلان راه اندازی  شده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: این حلقه ها روحانی محور و مسجد محور بوده و در مساجد تشکیل می شوند.
 وی اظهارداشت: در این حلقه های صالحین دشمن شناسی، مسائل روز، فرمایشات مقام معظم رهبری، امام راحل، قرآن، وصیت نامه شهدا و سایر موارد مطرح می شود.
سردار محمدی با بیان اینکه مهدهای کودک امروز وضعیت خوبی ندارند، اذعان داشت: نوع آموزشی که در مهدهای کودک ارائه می شود باید تجدید نظر شود.
وی گفت: دوران کودکی بسیار حساس و باید آموزش  مناسبی به آنان ارائه شود به همین دلیل بسیج و سپاه نسبت به ایجاد مهدهای قرآنی در سطح جامعه اقدام کرده اند.
فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: بسیاری از مهدهای کودک در مساجد تشکیل و کودکان زیر شش سال در این مهدها شرکت و با موضوعات متنوع قرآنی آشنا می شوند.
وی در ادامه از فعالیت گردان های عاشورا، الزهرا، کوثر، بین المقدس، امام علی و امام حسین در استان خبر داد و اظهارداشت: گیلان 800 هزار بسیجی دارد، چهار هزار و 998 پایگاه مقاومت، 180 حوزه مقاومت، 72 کانون قشری و 18 ناحیه مقاومت دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید